SCRUM w RPG – prelekcja na Pyrkonie 2022

A zatem pojawię się na Pyrkonie. W najbliższy piątek, 17.06.2022, o 15.00 będę miał przyjemność wystąpić z tematem niezwykle konkretnym i namacalnym 🙂

Można rzec, że niejako otwieram merytorycznie ten konwent, uznaje więc, iż jest to mój taki mały “keynote”!

Konkurencja poważna, bo w tym samym czasie m.in.:

[panel] Where We Came From: Gaming in the 1970sDive into the history of TTRPG with Mike and Liz, hear their eye-witness accounts on playing at the birth of the hobby. How the games were played at the time? How did playing change over years? What do they think about OSR? Come and see for yourself what people who lived through that era have to say.
Czy polskie sklepy mają życie uczuciowe? Spotkanie z autorką “Yaoi Market”Małgorzata Chudziak, Agnieszka KamieńskaOdpowiedź na pytanie postawione w tytule może być tylko jedna: ależ oczywiście! Branża spożywcza przemieniona w komiks z “yaoi” w nazwie musi być hitem! Akaa opowie skąd pomysł na tak nietypową serię i dlaczego to Żabka jest jej głównym bohaterem.
Czy wikingowie byli na dopingu?Natalia LeciejewskaNiektórzy mówią, że stosowanie dopingu jest tak stare jak ludzkość. Czy to prawda? Zaczynając do Adama i Ewy prześledzimy w jaki sposób człowiek zdobywał nadludzką siłę, jakich roślin czy wywarów używał by stać się jeszcze szybszym, sprawniejszym czy…bardziej skoncentrowanym. Poszukamy też substancji o wątpliwym działaniu fizjologicznym…ale niesamowitym psychologicznym. Porównamy to z obecnie stosowanymi środkami i metodami- najnowszymi odkryciami medycyny m.in. z zakresu dopingu genetycznego.
RPG-owa frajda.Twoja FerajnaRPG dedykowane dzieciom przez Twoją Ferajnę.
Pokemon TCG: Nauka GrySklep MerfolkPrzyjdź i poznaj tę n iezwykle popularną grę karcianą w Świecie POKEMONÓW!

O 15.30 jest z kolei Baniak i jego sesja. Na szczeście jestem daleko (czasowo i merytorycznie) od festiwalu pieśni krasnoludzkiej. 😉

holistyczny